• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób wreszcie wygrywać u bukmacherów?

Co zrobić, aby nigdy nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie bukmacherki – jednakże przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. Dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję buków.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać większą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, ale fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają bardzo duże pieniądze właśnie na ludziach, którzy tak grają. A więc należy trochę zmienić swoją strategię – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, w sumie w przeważającej większości przypadków kwestia jest taka, iż generalnie stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to zasadniczo są bardzo pomocni. Chcę również trochę napisać o psychice – czyli generalnie czymś niezmiernie pomocnym jest to, aby nie uważać, iż w porządku jest to, aby ciągle grać. Trzeba robić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.

1. Otwórz link

2. Kliknij tutaj

3. Kliknij dla szczegółów

4. Otwórz link

5. Przeczytaj więcej

Categories: Sport

Comments are closed.